O mně

Jana Skoumalová – výživový poradce

Jmenuji se Jana Skoumalová a práci výživové poradkyně jsem se začala věnovat nejen proto, že mě tato oblast vždy zajímala, ale také zdravý životní styl vyřešil spoustu mých problémů.

Celé moje dětství jsem se věnovala sportu a jakékoliv pohybové aktivitě, proto jsem mohla sníst, na co jsem měla chuť, a nepřibrala ani deko. To se však po dětech změnilo. Nejen že už nebylo tolik času na sport, ale s nedostatkem pohybu a díky špatnému stravování se dostavily zdravotní problémy. Naštěstí jsem narazila na skvělého lékaře, který mě nechtěl léčit jen léky, ale naučil mě, jak se správně stravovat, abych těmto zdravotním problémům předešla. Zabralo to, své tělo jsem vyléčila zdravým a vyváženým jídelníčkem.

A to je jeden z hlavních důvodů, proč jsem absolvovala vzdělávací program poradce pro výživu, kde se mé dosavadní znalosti značně obohatily. Díky tomu nyní mohu pomáhat lidem, kteří chtějí zhubnout, přibrat nebo mají problémy s nevyváženým jídelníčkem jako kdysi já.

A protože vím, že ke zdravému životnímu stylu patří samozřejmě i pohyb, chystám se na jaře absolvovat kurz fitness trenéra a budu vám moci pomoct nastartovat  tělo k maximálním výkonům.

Takže pojďme na to!

Buď budeme mít výmluvy, nebo výsledky 🙂

Těším se vás!