Služby

V rámci výživového poradenství poskytuji svým klientům služby a konzultace zaměřené na změnu životního stylu. Chcete-li zhubnout, přibrat, změnit způsob stravování a stravovací návyky, změnit stávající a nastolit zdravý životní styl, právě v těchto oblastech vám pomohu.

 


Výživové poradenství a vstupní konzultace

Vstupní konzultace představuje první setkání, na kterém probíhá vážení na speciální váze TANITA BC-545N.

Váha změří  % tělesného tuku, svalovou hmotu, BMI, % tělesné tekutiny, kostní hmotu, bazální metabolismus, metabolický věk a úroveň  viscelárního tuku.

Dále pro vytvoření co nejpřesnějšího výsledku se ptám na pracovní režim, zdravotní stav, úroveň pohybové aktivity atd.

Před měřením je vhodné alespoň hodinu předem nejíst a nepít. Na konzultaci je vhodné si s sebou donést týdenní záznam dosavadního jídelníčku pro následnou analýzu.

Následně provádím analýzu dosavadního jídelníčku a do příští schůzky vypracuji nový stravovací plán, který je zaměřený dle potřeb klienta např. hubnutí, nabírání svalové hmoty nebo zdravé stravování.

Délka trvání 40 – 60 minut.

 


Měření na váze Tanita

Měření na váze představuje vážení na speciální váze TANITA BC-545N.

Váha změří  % tělesného tuku, svalovou hmotu, BMI, % tělesné tekutiny, kostní hmotu, bazální metabolismus, metabolický věk a úroveň  viscelárního tuku.

Před měřením je vhodné alespoň hodinu předem nejíst a nepít.

 


Úprava a sestavení jídelníčku

Sestavení jídelníčku zahrnuje vstupní konzultaci s vážením na váze TANITA BC-545N, analýzu současného jídelníčku a na základě stravovacích návyků sestavení individuálního jídelního plánu zaslaného v elektronické podobě nebo předaný osobně na další předem domluvené konzultaci.

Do jídelníčku vypisuji gramáže potravin, makroživiny ( sacharidy, tuky, bílkoviny ) a podíl vlákniny.

Jídelníček tvořím také pro vegeteriány, lidi s intolerancí na mléko nebo jinými problémy se zažíváním (např. alergie na lepek ).

 


Kontrolní měření a konzultace

Kontroly slouží k opětovnému převážení klienta a porovnání výsledků s prvním vážením.

Dle naměřených hodnot upravíme jídelníček.

V ceně kontroly je zahrnuta konzultace, rady a tipy o výživě, motivace a samozřejmostí je i psychická podpora.

Délka trvání je 30 – 40 minut.

 


Dárkové poukazy

Máte ve svém okolí někoho, koho zajímá zdravý životní styl? Kdo by chtěl a potřeboval změnu? Pak jej můžete obdarovat poukazem na výživové poradenství v hodnotě 500 Kč.